Odporúčame

Callusan - Extra pre tvrdú a drsnú kožu 125 ml

Krémová pena na každodennú starostlivosť o tvrdé päty a veľmi suchú pokožku nemastí pokožku, ale dodáva jej prirodzenú vlhkosť a pružnosť. Pri pravidelnom používaní hydratuje pokožku a chráni ju pred poškodením. Výrobok je bez pridaných farbív a parfumov.

Detailný popis
kus
kód: 3060040020
EAN: 4041986000741
10,67 €
Skladom 10 kusov.

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Detailný popis

Krémová pena na každodennú starostlivosť o tvrdé päty a veľmi suchú pokožku nemastí pokožku, ale dodáva jej prirodzenú vlhkosť a pružnosť. Pri pravidelnom používaní hydratuje pokožku a chráni ju pred poškodením. Výrobok je bez pridaných farbív a parfumov. Zloženie je obohatené o 10 % urey (syntetická močovina), ktorá zjemňuje pokožku a preniká do jej hlbších vrstiev. Je tiež obohatený o kyselinu stearovú, ktorá dodatočne chráni pokožku pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a vyrovnáva mastný účinok. Výrobok je vhodný na nosenie kompresnej bielizne.

Použitie: Nádobku pretrepte a otočte ju hore dnom. Pomocou aplikátora jemne vytlačte dávku veľkosti vlašského orecha a naneste na postihnuté miesto. Rovnomerne vmasírujte do pokožky. Na dosiahnutie ideálnych výsledkov používajte dvakrát denne.