TARRAGO HighTech performance wash 18 ml

Vysoko účinný prací prostriedok pre vodovzdorné a priedušné odevy a výbavu. Odstraňuje zápach a zanecháva príjemnú vôňu, používa sa na pravidelné čistenie a údržbu odevov a ďalšie výbavy bez toho, aby došlo k poškodeniu vodeodolnej vrstvy. Obnovuje pôvodnú priedušnosť a vodoodpudivosť praných výrobkov. Je ideálny na pranie nylonových a syntetických stanov, batohov, roliet, markíz, látkových doplnkov a tašiek na kamery atď.

Detailný popis
kus
kód: 1040012000
EAN: 8427457356009
1,21 €
Skladom 71 kusov.

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

  • balení [ks]: 60
  • farba: neutral
  • prevedenie: fľaštička
  • výrobca: Tarrago

Detailný popis

Vysoko účinný prací prostriedok pre vodovzdorné a priedušné odevy a výbavu. Odstraňuje zápach a zanecháva príjemnú vôňu, používa sa na pravidelné čistenie a údržbu odevov a ďalšie výbavy bez toho, aby došlo k poškodeniu vodeodolnej vrstvy. Odporúčané pre Gore Tex a ostatné High-Tech membrány. Obnovuje pôvodnú priedušnosť a vodoodpudivosť praných výrobkov. Je ideálny na pranie nylonových a syntetických stanov, batohov, roliet, markíz, látkových doplnkov a tašiek na kamery atď.

Odporúčame pre: Drop Liners, Microporous Coating, Gore Tex, Tripple-point Ceramic, Microfibre Fabrics, Breathable Laminates.