TARRAGO HighTech Down Cleaner 250 ml

Špičkový prací prostriedok špeciálne vyvinutý na starostlivosť o vysoko namáhané odevy a výbavu, ako sú spacie vaky, bundy, vetrovky, vesty a nohavice. Zachováva pôvodné vlastnosti výplne, priedušnosť, revitalizuje izolačné vlastnosti a obnovuje vodeodolnosť odevov a peria.

Detailný popis
kus
kód: 1040015500
EAN: 8427457598003
7,88 €
Skladom 9 kusov.

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

  • balení [ks]: 12
  • farba: neutral
  • prevedenie: fľaštička
  • výrobca: Tarrago

Detailný popis

Tarrago high tech down cleaner je špičkový prací prostriedok špeciálne vyvinutý na starostlivosť o vysoko namáhané odevy a výbavu, ako sú spacie vaky, bundy, vetrovky, vesty a nohavice. Zachováva pôvodné vlastnosti výplne, priedušnosť, revitalizuje izolačné vlastnosti a obnovuje vodeodolnosť odevov a peria. Pre zvýšenie nepremokavého účinku odevu odporúčame použiť TARRAGO DOWN PROTECTOR - nalejte Down Cleaner do dávkovača práčky a Down Protector do zásobníka zmäkčovača v rovnakom pracom cykle. Na pranie v ruke odporúčame najskôr vyprať odevy pomocou Down Cleaner a následne opakovať proces s Down Protector.

  • Pranie v práčke: Pri praní postupujte podľa pokynov na štítku odevu. Zapnite všetky zipsy vrátane suchých zipsov. Vložte do práčky 1 - 2 odevy. Fľašu pretrepte a nalejte jedno plné viečko do dávkovača práčky (50 ml na odev). Pre objemné odevy pridajte extra viečko (100 ml). Perte na 30 °C, s použitím programu pre jemné odevy a pomalé odstreďovanie.
  • Sušička: Sušte pri strednom nastavení teploty a podľa pokynov na štítku odevu. Odporúčame použiť štyri čisté tenisové loptičky, aby ste sa vyhli vzniku hrudiek (doba sušenia 2 až 4 hodiny).
  • Ručné pranie: Pri praní postupujte podľa pokynov na štítku odevu. Zapnite všetky zipsy vrátane suchých zipsov. Do vane s teplou vodou (30 °C) ponorte odev, ktorý chcete vyprať. Fľašu pretrepte a nalejte jedno plné viečko do vane (50 ml na odev). Pre objemné odevy pridajte extra viečko (100 ml). Odev riadne namočte a nechajte pôsobiť 15 minút. Potom opláchnite dôkladne teplou vodou. Ak je to nutné, postup zopakujte. Odev nechajte odkvapkať, aby ste odstránili prebytočnú vodu, ktorá môže zostať vo vnútri.
  • Sušenie: Vyberte odev z vane, opatrne ho vytlačte a rozprestrite na dobre vetrané miesto (nikdy nevešajte!). Počas prvého dňa jemne premačkajte odev každú hodinu. Dvakrát za deň perovú výplň rovnomerne pretrepte (opakujte proces 3 až 4 dni).

Perové výrobky sú jedným z najjemnejších a najhodnotnejších odevov pre outdoorové aktivity. Udržujú telesnú teplotu a teplo, zachytávajú vzduch vo vláknach peria. Pri vystavení týchto výrobkov nepriaznivým podmienkam ako dažďu, chladu, nečistotám, oteru a potu dochádza k strate integrálnych vlastností, ako je izolácia, hydroizolácia a prívod tepla. Všetky tieto situácie môžu spôsobiť výrazné zníženie požadovaných vlastností týchto výrobkov. V extrémnych podmienkach to môže byť pre športovcov vážny problém. Strata izolačných vlastností, priedušnosti, zvýšené prenikanie vlhkosti a tým aj zvyšujúca sa hmotnosť výrobku. Nedostatkom informácií a špeciálnych produktov pre starostlivosť o tieto výrobky v mnohých prípadoch spôsobuje, že sú ošetrované nevhodnými prostriedkami, ktoré znižujú ich životnosť. Počas prania neodporúčame používať bežné detergenty alebo zmäkčovadlá. Tarrago Down Cleaner je v súlade s najnovšími zákonmi o zdraví, bezpečnosti a životnom prostredí.