Ohrievač nôh Toe Warmer

Ohrievače nôh sú netoxickým, ekologickým a odolným zdrojom tepla, ktorý využíva len prírodné, nehorľavé materiály. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte ohrievače v uzavretých priestoroch s obmedzeným prístupom vzduchu. Priemerná teplota 38 °C, maximálna 42 °C, ak sa ohrievač používa podľa pokynov. Každé balenie obsahuje 1 pár a čas vyhrievania je 6 hodín alebo viac.

Detailný popis
pár
kód: 9090010000
EAN: 4902899001624
2,04 €
Skladom 431 párov.

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Detailný popis

Ohrievače nôh sú netoxickým, ekologickým a odolným zdrojom tepla, ktorý využíva len prírodné, nehorľavé materiály. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte ohrievače v uzavretých priestoroch s obmedzeným prístupom vzduchu. Lepiacu vrstvu neaplikujte priamo na pokožku, výrobok je určený na jednorazové použitie. Priemerná teplota 38 °C, maximálna 42 °C, ak sa ohrievač používa podľa pokynov. Každé balenie obsahuje 1 pár a čas vyhrievania je 6 hodín alebo viac.

Použitie: Jednoducho otvorte vonkajší obal a vystavte vrecko vzduchu. Odstráňte papierový obal a umiestnite lepiacu vrstvu na ponožku v oblastiach nad alebo pod prstami. Teraz ich môžete vložiť do lyžiarskych topánok alebo inej obuvi. 

Zloženie: železo, voda, aktívne uhlie a soľ.