Callusan - Vinum pre ťažké unavené nohy 125 ml

Osviežujúca pena na blahodarnú starostlivosť o unavené a ťažké nohy a kŕčové žily. Či už je príčinou dlhé státie alebo zvýšená fyzická námaha, pena zmierni pocit ťažkých nôh, zjemní pokožku a prispeje k celkovej pohode. Výrobok je bez pridaných farbív a parfumácie.

Detailný popis
kus
kód: 3060040050
EAN: 4041986000789
10,67 €
Skladom 2 kusy.

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Detailný popis

Osviežujúca pena na blahodarnú starostlivosť o unavené a ťažké nohy a kŕčové žily. Či už je príčinou dlhé státie alebo zvýšená fyzická námaha, pena zmierni pocit ťažkých nôh, zjemní pokožku a prispeje k celkovej pohode. Glycerín a urea (syntetická močovina) v zložení sa starajú o hydratáciu, bambucké maslo, jojobový olej s vitamínmi sa starajú o kvalitu pokožky. Zloženie je navyše obohatené o cenný výťažok z listov červenej vínnej révy a medovky lekárskej. Poteší vás aj osviežujúci mentol, ktorý na chodidlách vyčarí príjemný chladivý účinok. Výrobok je bez pridaných farbív a parfumácie.

Použitie: Nádobku pretrepte a otočte ju hore dnom. Pomocou aplikátora zľahka vytlačte dávku veľkosti vlašského orecha a naneste na postihnuté miesto. Rovnomerne vmasírujte do pokožky. Na dosiahnutie ideálnych výsledkov používajte dvakrát denne.